hazır İlan sitesi


Kurumsal | Hakkımızda

Hakkımızda


www.izmiralsat.com 

 

 

SAYFAMIZ  20.08.2015 TARİHİNDE YAYIN HAYATINA BAŞLAMISTIR.

 

TAMAMEN ÜCRETSİZ OLUP; ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM İLANLARINIZI YAYINLAYABİLİRSİNİZ. 

 

izmiralsat.com'da açacağınız mağazanız sayesinde mesai saatlerine sınırlı kalmadan ilanlarınızı milyonlarca ziyaretçiye kolaylıkla ulaştırabilir ve size erişmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Yapılan aramalar sonucunda ilanınızı gören bir ziyaretçi, mağazanıza yönlendirilecek. İlanlarınızı ön plana çıkartarak çok daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini ve belirlediğiniz fiyattan hızlıca satılmasını sağlar.

 

izmir'de on-line alışveriş pazarına değer katmak ve aradığına oturduğu yerden ulaşmak isteyen internet kullanıcılarının ilan ve alışveriş sektöründe ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık

 

Günümüz ticaret piyasasında kurumsallaşmak, büyümenin ve piyasada kendini kabul ettirmenin vazgeçilmez koşullarından birisi haline gelmiştir. Kurumsallaşmış firmalar müşteriye daha fazla güven vermekte ve verilen hizmet kalitesini arttırmaktadır. Bu kapsamda hayallerimizi ve hedeflerimizi bir adım daha ileri taşıyarak faaliyet ve hizmet anlayışımızı kurumsal kimliğimizle sizlere sunuyoruz.

 

izmiralsat.com; Teknolojinin gelişimiyle birlikte izmir içerisinde bilgisayar ortamında ürün ve hizmet almak, satmak ve/veya kiralamak isteyen kişilere sunduğumuz "emlak, oto, bilgisayar, cep telefonu, elektronik, antika, giyim, mobilya, eleman, iş arayanlar, hizmet ve çeşitli kategorilerden" oluşan sosyal içerikli ilan ve on-line alışveriş sitesi olarak faaliyet göstermektedir.

 

izmiralsat.com'da hayalinizdeki Ürün ve Hizmete en uygun fiyata ulaşabileceğiniz, Sahibi olduğunuz Ürün ve Hizmeti de en hızlı şekilde satabileceğiniz konusunda iddalıyız.

 

izmir’nin en çok ziyaret edilen ilan ve on-line alışveriş sitesi izmiralsat.com ;

 

En hızlı

 

En güvenli

 

En iyi sıfır ve 2. el

 

En iyi hizmet

 

izmir'de En çok tercih edilen ilan ve alışveriş sitesidir.

 

Bizi Tercih eden herkese Teşekkür ederiz.                                                          www.izmiralsat.com 

 
X

Üye Girişi

Şifremi / Kullanıcı Adımı Unuttum

X

İlan Şikayeti

Şikayetinizi sadece 1 kere iletmeniz yeterlidir.X

Şifre / Kullanıcı Adı Hatırlatma

Üyelik bilgilerinizin kayıtlı olduğu e-posta adresinizi / kullanıcı adınızı aşağıdaki kutuya giriniz.

E-Posta Adresiniz / Kullanıcı Adınız