hazır İlan sitesi


Hizmetlerimiz | Yardım

Hizmetlerimiz Sayfaları


Yardım


www.izmiralsat.com  İlan Sitesi:

 

Sitemize ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Sitemizde ilan verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak tamamen ücretsizdir.

 

Üye olduğunuzda 1.000 TL ( Binlira ) Bonus Kasanıza firmamız tarfından hediye edilecektir. 

 

Kasanızdaki 1.000 TL sitemizde kullanım amaçlı olup üye olduğunuzda hesabınıza otomatik yüklenir. Sistem tarafından yüklenen 1.000 TL  Bonus paranız ile  Kurumsal üyelik alıp , Mağaza açıp , Doping satın alabilir satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

 

( NOT: KASANIZDAKİ PARA SİSTEM DAHİLİNDE KULLANILABİLİR KARŞILIĞINDA PARA YADA EŞYA TALEP EDİLEMEZ.)

 

Sağ Üst Menü  ( Bireysel ) ÖZEL İLANLARIM : Sitemize üye olan herkes Bu menüden kişisel ÖZEL ilan verebilir, istediği katogoride satış yapabilir ör: bilgisar, emlak, alışveriş, vasıta vb. gibi

 

Sağ Üst Alt Menü MAĞAZA İLANLARIM            : Sitemize üye olan herkes Bu menüden KURUMSAL olarak 1 Katogoride mağaza açıp yönetebilir,

Katogorilerden herhangi birini seçerek ör: Emlak, Vasıta, Alşveriş, Hizmet, iş makinsları vb. gibi Açtığı kotogori kendi mağazası dışında ilan veremez.

 

Kişi özel şahsi ilanları için bir üst menüyü ( Bireysel  ÖZEL İLANLARIM) menüsünden, Kurumsal Mağaza açtı ise ( MAĞAZA İLALANLARIM ) Menüsü adı altında ilan ekle seçeneğini seçmesi gerekir.

 

 

Mağaza Açmak:  

 

Mağaza açtığınızda ziyaretçilerimiz sizin mağazanıza girdiğinde yalnızca sizin ürünlerin listelendiği bir sayfa ile karşılaşır. Mağaza sistemi çok sayıda ilan veren müşterilerimiz için daha ekonomiktir. Ürünleriniz bir arada görünür. Mağaza sistemimizi aynı zamanda dükkanınızın web sitesi gibi de kullanabilirsiniz.


Mağaza açmak için öncelikle üye olmanız yada giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra sağ üst kısımda bulunan MAĞAZA İLANLARIM  menüsünden mağaza aç linkine tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada mağaza adı, adresi ve tanıtım yazısı yazdıktan sonra size uygun bir paket seçip kasanızdaki size verilen bonus paranızdan ödeme yapmanız gerekmektedir.

 

İlan Verme : Bireysel Özel İlan yada Mağaza ilanlarımdan seçerek ilan verebilirsiniz.

 

 İlk adımda kategori seçimi açıldığında seçtiğiniz kategoriye bağlı alt kategoriler görüntülenecektir.

 

Kategori seçme adımlarını tamamladıktan sonra ilan detaylarını girebilmeniz için bir form çıkacaktır karşınıza. İlanınızın başlığı, açıklaması ve fiyatı gibi bilgileri doldurun. Konumunuzu haritada işaretlemek zorunda değilsiniz. ŞÂžehir, ilçe, semt bilgilerini doldurduktan sonra devam et butonuna basın. İlanınız onay için site editörlerine gönderilmiş olacak. Daha sonra karşınıza ücretli hizmetlerimizin görüntülendiği sayfa çıkacaktır.

 

İlanınızın anasayfa vitrininde, kategori vitrininde, üst sırada, acil ilan etiketiyle ve/veya farklı zemin rengi ile görüntülenmesini istiyorsanız ilgili kutucukları işaretleyip doping siparişi ver ve ödeme adımına geçi tıklayın. Eğer kasanızda bakiyeniz mevcut değil ise doping almadan önce kasanıza para yüklemelisiniz.

 

Para yüklemek için sayfanın sol alt tarafında bulunan banka hesaplarımızdan birine havale gönderdikten sonra Bireysel ) ÖZEL İLANLAR menüsünden mesajlarıma girip, sol taraftaki başlıkların en altında bulunan havale bildirimi yap linkini kullanarak havale bildiriminde bulunmanız gerekmektedir. Havale Bildirimi Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.


Mağaza Açmak:  

 

Mağaza açtığınızda ziyaretçilerimiz sizin mağazanıza girdiğinde yalnızca sizin ürünlerin listelendiği bir sayfa ile karşılaşır. Mağaza sistemi çok sayıda ilan veren müşterilerimiz için daha ekonomiktir. Ürünleriniz bir arada görünür. Mağaza sistemimizi aynı zamanda dükkanınızın web sitesi gibi de kullanabilirsiniz.


Mağaza açmak için öncelikle üye olmanız yada giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra sağ üst kısımda bulunan MAĞAZA İLANLARIM  menüsünden mağaza aç linkine tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada mağaza adı, adresi ve tanıtım yazısı yazdıktan sonra size uygun bir paket seçip kasanızdaki size verilen bonus paranızdan ödeme yapmanız gerekmektedir.

 

İlana Özel Alanlar:

 

Sitemizde “cep telefonu” ekleyecek bir kullanıcı için “çift sim kart desteği”,”wi-fi” gibi seçenekler seçilebilirken, emlak ilanı ekleyen için “oda sayısı”,”metrekare” gibi ilan türüne özel alanları doldurabilirsiniz.

Mesaj Sistemi: Mesaj sistemi ile üyelerimiz kendi aralarında mesajlaşabilir.

 

www.izmiralsat.com 
X

Üye Girişi

Şifremi / Kullanıcı Adımı Unuttum

X

İlan Şikayeti

Şikayetinizi sadece 1 kere iletmeniz yeterlidir.X

Şifre / Kullanıcı Adı Hatırlatma

Üyelik bilgilerinizin kayıtlı olduğu e-posta adresinizi / kullanıcı adınızı aşağıdaki kutuya giriniz.

E-Posta Adresiniz / Kullanıcı Adınız